SİPARİŞLERİNİZ İÇİN Kargo Ücreti Alınmamaktadır!
0507 781 81 81 7/24 Müşteri Destek

İADE VE DEĞİŞİM İŞLEMLERİ

GREFTCİ A.Ş.

İADE İŞLEMİ

İnternet sitemizden satın aldığınız kullanılmamış ürününüzü, teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) işgünü içinde faturanız ile iade edebilirsiniz. Bazı(...) ürünlerin niteliği itibariyle iade yapılamamaktadır.

İade orijinal ambalaj ile yapılmalıdır. Üründe Alıcı tarafından kullanılması halinde Alıcı’nın cayma hakkı mevcut değildir. Bu halde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve yasal yükümlülükler iade edilemez. Tarafımıza ulaşan ürün belirtilen koşulları sağladığı takdirde iade olarak kabul edilir.

Ürünü faturası ile birlikte karşı ödemeli olarak --- --- --- --- kargo ile aşağıda yer alan adrese göndermeniz gerekmektedir.

Kargo Anlaşma Kodu: --- --- ---
Kocatepe Mahallesi, Bayındır-2 Sk. No:62, 06420 Çankaya/Ankara

İade ürününüz tarafımıza ulaştığında, uzman ekibimiz tarafından incelenecek iadeye uygun görüldüğü takdirde iade işleminiz başlatılacaktır. İade edilmek istenen ürünün bedeli yasal süre olan 10 işgünü (ürünün elimize ulaşmasından itibaren) içerisinde kredi kartınıza iade edilecektir.

DEĞİŞİM İŞLEMİ

İnternet sitemizden satın aldığınız kullanılmamış ürününüzü, teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) işgünü içinde faturanız ile değiştirebilirsiniz. Bazı(...) ürünlerin niteliği itibariyle değişim yapılamamaktadır.

Değişim orijinal ambalaj ile yapılmalıdır. Üründe Alıcı tarafından kullanılması halinde Alıcı’nın cayma hakkı mevcut değildir. Bu halde ürün değişimi gerçekleştirilmez.

Ürünü faturanızın üzerinde yer alan iade değişim bölümünü doldurarak (Değişim yapmak istediğiniz ürünün kodunu yazarak) --- --- --- --- kargo ile yukarıda yer alan iade/ değişim adresine göndermeniz gerekmektedir.

Değişim ürününüz tarafımıza ulaştığında, uzman ekibimiz tarafından incelenecek değişime uygun görüldüğü takdirde değişim işleminiz başlatılacaktır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

İade İşlemini Nasıl Yapabilirim?

Greftci'den Sipariş Nasıl Verilir?

İadede Kargo Masraflarını Ben Mi Ödeyeceğim?

Hangi Ürünleri İade Edemiyorum?

Sipariş İptali

Siparişimi Nasıl Takip Edebilirim?

İade Politikanız Nedir?

İade/İptal Ettiğim Ürünün Ücret İadesi Ne Zaman Yapılacak?

e-BÜLTEN ÜYELİĞİ

greftci.com Hizmetlerinden haberdar olmak için ücretsiz e-posta adresinizi ekleyerek abone olabilirsiniz!

SON GEZDİĞİNİZ ÜRÜNLER

SON GEZDİĞİNİZ ÜRÜNLER